Skip links
İnceleyin
Sürükle

Kurumsal Nakliyat

İzmir Evden Eve Taşımacılık Firması

Kurumsal Nakliyat - Ofis ve Büro Taşıma

Kurumsal Nakliyat - Ofis ve Büro Taşıma hizmetlerini hızlı ve programlı bir şekilde işlerinizi aksatmadan kendi araçlarımızla nakliyesini yapıyoruz.

Uygun fiyatlı ofis ve işyeri taşıma hizmetimizde;

seçeneklerimiz ile müşterilerimizin eşyalarını en verimli şekilde taşıyoruz.

Asansörlü Ofis ve Büro Taşıma

Yılların verdiği deneyim, tecrübeli personel ile müşteri ihtiyaçlarına göre sunduğumuz ofis ve işyeri taşıma işlemlerini Covid-19 önlemleri kapsamında alınan tedbirlere uygun, hijyenik, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ofis ve işyeri taşımada dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar, mobilyalar ve kırılacak eşyalar özel paketleme ve kolileme sistemiyle toplanır ve paketlenir. Deneyimli Ofis taşıma ekibimizce raf ve dolaplarınızda ki arşiv, klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır. Taşınacağınız ofisinizde de aynı sistemle yerleştirilir. Böylelikle arşiv ve dosya sisteminiz karışmadan yeni ofisinize taşınmış olursunuz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile belirlenen taşınacak işyerinin durumuna göre ekip liderimiz bir ofis nakliye planı oluşturur. İşyeri taşıma Ekspertiz hizmetinde kararlaştırılan gün ve saatte adresinize gelinir. Ve plana bağlı olarak ekip lideri personeli yönlendirerek ofisinizde bulunan arşiv, dosya, klasör, eşyalar ve mobilyaların sistemli şekilde sökülmesi ve paketlenmesi yapılır. Eşyalarınız binaya kurulan asansörlü nakliye ile çizilmeden ve hasar görmeden aşağıya indirilir.

izmir Ofis isyeri Kurumsal Nakliyat
İzmir Evden Eve Taşıma Firması

Eminler Nakliyat

İzmir Profesyonel Ofis Taşıma

Asansörlü Ofis Taşıma ile Eşyalarınızı Aracımıza Sorunsuz yerleştiriyoruz

Asansörlü ofis taşımacılık alanında %75 oranla eşyanın zarar görmesi nakliye aracına yanlış yüklenmesi sonucu oluşur. İzmir Evden Eve Taşıma firması olarak bu zararı engellemek için araç istiflemede uzmanlaşmış personelimizle eşyalarınızı yüklüyoruz. Sonrasında araç içerisinde ki eşyaların arasına strafor ve köpük koyarak koruma altında istediğiniz her kata ofis ve işyerinizin nakliyesini sağlıyoruz.

Ekonomik, Hızlı ve Sigortalı Ofis Taşıma

Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Foça, Güzelbahçe, Konak, Narlıdere, Menderes, Seferihisar, Çeşme, Urla ve İzmir'in tüm ilçelerinde şehiriçi ofis ve işyeri taşımacılığının yanı sıra Türkiye'de şehirler arası ofis ve işyeri nakliyatını da kendimize ait modüler asansörlü işyeri nakliye araçlarımızla ofis ve büronuzu konforlu şekilde taşımanızı sağlıyoruz. Bu sayede daha az adamla daha kısa sürelerde sigortalı ofis ve işyeri taşımacılık hizmetini ucuza ve profesyonel olarak sunuyoruz.

1+0 kurumsal nakliyat, 1+1 kurumsal nakliyat, 2+1 kurumsal nakliyat, 3+1 v, 4+1 kurumsal nakliyat, bahçe katı kurumsal nakliyat, sahibinden nakliye ve kolili kurumsal nakliyat da eşyalarınızı kırılmadan, çizilmeden sigortalı taşınması için İzmir asansörlü ofis ve işyeri taşıma yöntemimizi seçin.

İzmir Asansörlü Ofis Nakliyat Fiyatları & Asansörlü İşyeri Nakliye Fiyatlarımız

İzmir asansörlü taşımacılık konusunda hizmet kalitemiz, profesyonel ekibimiz ve modern alt yapımızla size uygun ödeme seçenekleriyle asansörlü ofis taşıma fiyatları sunuyoruz.

Birinci sınıf İzmir asansörlü büro, ofis ve işyeri taşıma hizmetimizden faydalanmak, kolay ödeme seçeneklerimizle stresten uzak rahat taşınmak için Ücretsiz Ekspertiz sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Uzman personelimiz en kısa sürede mobil asansörlü kurumsal nakliyat ile ilgili bilgi vermek ve adresinizde ücretsiz ekspertiz hizmeti için size ulaşacaktır. Adresinizde yapılacak belirlemeden sonra size özel uygun fiyatlı asansörlü ofis taşıma teklifimiz verilecektir.

İstediğiniz kalitede sigortalı, marangozlu ve asansörlü anında ofis ve işyeri taşıma hizmetini uygun ödeme seçenekleriyle almak için İzmir ofis ve büro nakliye firması telefonumuz; +90 530 638 01 23

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Bölgelerimiz

Biz Sizi Arayalım

    Müşteri Hizmetleri:

    +90 530 638 01 23

    WhatsApp Hattı

    +90 530 638 01 23