Skip links
İnceleyin
Sürükle

Eşya Paketleme

İzmir Evden Eve Taşımacılık Firması

Eşya Paketleme - Özel Ambalaj Hizmeti

Eşya Paketleme - Ev, Ofis ve Büro Taşıma hizmetiyle İzmir'in tüm ilçelerinde ve Türkiye'de ki tüm il ve ilçelerde hızlı ve programlı bir şekilde işlerinizi aksatmadan kendi araçlarımızla sigortalı, marangozlu, asansörlü tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın nakliyesini yapıyoruz.

Uygun fiyatlı Eşya Paketleme ve taşıma hizmetimizde;

seçeneklerimiz ile müşterilerimizin eşyalarını en verimli şekilde taşıyoruz.

Özel Ambalajlı Eşya Paketleme ve Evden Eve Taşıma

Yılların verdiği deneyim, tecrübeli personel ile müşteri ihtiyaçlarına göre sunduğumuz özel eşya paketleme ve taşıma işlemlerini Covid-19 önlemleri kapsamında alınan tedbirlere uygun, hijyenik, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kovid önlemleri kapsamında koltuk, halı, yataklar ve hurç benzeri bez eşyalarınız mobilya ve beyaz eşyalarınız A’ dan Z’ ye hijyenik şekilde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır.

Eşya paketleme ev taşıma konusunda İzmir ve çevresinde size en uygun fiyatlı asansörlü evden eve taşıma hizmetini sunuyoruz. Kolili ev nakliyesi işini geniş araç filomuz ve deneyimli ekibimizle garantili şekilde yapmaktayız. Deneyimli personelimiz dışında eşya paketlemeli evden eve nakliye için ekip içerisinde mobilya ve beyaz eşya sökümü, kurulumu işlerinden anlayan taşıma elemanlarının da hazır olmasına önem vermekteyiz.
Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile belirlenen taşınacak evin durumuna göre ekip liderimiz bir nakliye planı oluşturur. Ekspertiz hizmetinde kararlaştırılan gün ve saatte adresinize gelinir. Ve plana bağlı olarak ekip lideri personeli yönlendirerek çocuk odası, yatak odası, salon ve mutfakta olan mobilya ve beyaz eşyaların sistemli şekilde sökülmesi ve pıt pıt ambalajlar ile paketlenmesi yapılır. Eğer eşyalar binaya kurulan asansörlü nakliye ile taşınıyorsa kurulan teleskopik veya kurmalı asansör sayesinde eşyalar sağa sola çarpmadan aşağıya indirilir. Firmamız eşya paketlemesinde battaniye kullanmadığı gibi hiçbir ürün ambalajlanmadan araca konulmaz.

Ofis Eşyalarını Ambalajlama ve Kurumsal Taşıma Şirketi

İzmir eşya paketleme kurumsal nakliye firması olarak Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine ofis, büro ve işyerinizi taşıyoruz. Özel Ambalajlı işyeri taşıma hizmetinde dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar, mobilyalar ve kırılacak eşyalar özel paketleme ve kolileme sistemiyle toplanır ve paketlenir. Deneyimli Ofis taşıma ekibimizce raf ve dolaplarınızda ki arşiv, klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır. Taşınacağınız ofisinizde de aynı sistemle yerleştirilir. Böylelikle arşiv ve dosya sisteminiz karışmadan yeni ofisinize taşınmış olursunuz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile belirlenen taşınacak işyerinin durumuna göre ekip liderimiz bir ofis nakliye planı oluşturur. Eşya paketlemeli işyeri taşıma Ekspertiz hizmetinde kararlaştırılan gün ve saatte adresinize gelinir. Ve plana bağlı olarak ekip lideri personeli yönlendirerek ofisinizde bulunan arşiv, dosya, klasör, eşyalar ve mobilyaların sistemli şekilde sökülmesi ve paketlenmesi yapılır. Eşyalarınız binaya kurulan asansörlü nakliye ile çizilmeden ve hasar görmeden aşağıya indirilir.

izmir Esya Paketleme Ozel Ambalaj
İzmir Evden Eve Taşıma Firması

Eminler Nakliyat

İzmir Profesyonel Eşya Paketleme

Bakımlı Araçlarla Kolili Ev ve Ofis Nakliyatı

Asansörlü kolili taşımacılık alanında İzmir Evden Eve Taşıma Firması olarak; bakımlı araç filomuzla sıcak havalarda ve zorlu kış şartlarında eşyalarınızın zarar görmeden güvenilir sigortalı eşya paketlemeli evden eve eşya taşıma sağlıyoruz. Taşınacak ev ve ofis eşyalarınızın alındığı gibi sağlam ve temiz şekilde yeni adresinize ulaştırılması için araç istiflemede uzmanlaşmış personelimizle eşyalarınızı yüklüyoruz. Sonrasında araç içerisinde ki eşyaların arasına strafor ve köpük koyarak koruma altında istediğiniz her kata ev veya işyerinizin nakliyesini sağlıyoruz.

Ekonomik, Hızlı ve Sigortalı Eşya Paketleme

Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Foça, Güzelbahçe, Konak, Narlıdere, Menderes, Seferihisar, Çeşme, Urla ve İzmir'in tüm ilçeleri ve tüm Türkiye'de eşya paketleme ve kolili nakliyeyi kendimize ait modüler asansörlü nakliye araçlarımızla ev veya işyerinizi konforlu şekilde taşımasını sağlıyoruz. Bu sayede daha az adamla daha kısa sürelerde paketlemeli eşya taşımacılık hizmetini ucuza ve profesyonel olarak sunuyoruz.

1+0 eşya paketlemeli nakliyat, 1+1 eşya paketlemeli nakliyat, 2+1 eşya paketlemeli nakliyat, 3+1 eşya paketlemeli nakliyat, 4+1 eşya paketlemeli nakliyat, bahçe katı eşya paketlemeli nakliyat, sahibinden eşya paketlemeli nakliye ve kolili eşya paketlemeli nakliyat da eşyalarınızı kırılmadan, çizilmeden garantili taşınması için İzmir asansörlü eşya paketlemeli taşıma yöntemimizi seçin.

İzmir Kolili Evden Eve Nakliyat Fiyatları & Asansörlü Kolili İşyeri Nakliye Fiyatlarımız

İzmir eşya paketlemeli taşımacılık konusunda hizmet kalitemiz, profesyonel ekibimiz ve modern alt yapımızla size uygun ödeme seçenekleriyle asansörlü kolili eşya taşıma fiyatları sunuyoruz.

Birinci sınıf İzmir asansörlü eşya paketlemeli ev veya işyeri taşıma hizmetimizden faydalanmak, kolay ödeme seçeneklerimizle stresten uzak rahat taşınmak için Ücretsiz Ekspertiz sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Uzman personelimiz en kısa sürede mobil asansörlü kolili nakliyat ile ilgili bilgi vermek ve adresinizde ücretsiz ekspertiz hizmeti için size ulaşacaktır. Adresinizde yapılacak belirlemeden sonra size özel uygun fiyatlı asansörlü eşya paketlemeli taşıma teklifimiz verilecektir.

İstediğiniz kalitede garantili, marangozlu ve asansörlü anında eşya paketlemeli ev taşıma hizmetini uygun ödeme seçenekleriyle almak için İzmir eşya paketlemeli evden eve nakliye firması ve İzmir eşya paketlemeli işyeri nakliye firması telefonumuz; +90 530 638 01 23

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Bölgelerimiz

Biz Sizi Arayalım

    Müşteri Hizmetleri:

    +90 530 638 01 23

    WhatsApp Hattı

    +90 530 638 01 23